ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Кременчука хоче створити ліцеї на базі десяти шкіл

У ліцеї набиратимуть учнів виключно 10, 11  і 12 класів, а по завершенню навчання ліцеїсти отримуватимуть спеціальні сертифікати

Depo.
7 грудня 2018 11:57
ФОТО: depo.ua

У Кременчуці планують створити десять ліцеїв із закладів загальної освіти нового типу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

За словами директора департаменту освіти міста Геннадія Москалика, процес надання нового статусу загальноосвітнім закладам освіти має відбутися відповідно до Закону України "Про освіту", ухваленого в 2017 році. В ліцеї набиратимуть учнів виключно 10, 11 і 12 класів. Групи формуватимуться за профільністю навчання, а профіль обиратиметься учнями особисто. Після завершення навчання в ліцеї ліцеїсти отримуватимуть відповідні сертифікати.

Щодо педагогічного складу, то вчителювати у ліцеях будуть лише працівникиз вищими категоріями або званнями. Також до навчального процесу залучатимуться педагоги з науковими ступенями.

Проектом рішення передбачається, що ліцеї будуть створені на базі загальноосвітніх закладів № 4, 5, 6, 10, 11, 17, 21, 25, 30, а також пропонується визнати ліцеєм вечірню (змінну) школу № 3, яка забезпечує здобуття освіти повнолітніми.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 22 листопада підвели підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12. Кандидати складали письмове тестування на знання законодавства України у сфері освіти, вирішували ситуаційне завдання та презентували перспективний план розвитку закладу. За результатами відбору переможцем конкурсу стала Олена Ткач.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава