ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Власник скандального свинокомплексу на Полтавщині просить допомоги у Порошенка

Мітингувальники продовжують блокувати свинокомплекс у Біликах
Depo.
21 вересня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Власник скандального свинокомплексу на Полтавщині просить допомоги у Порошенка
Власник скандального свинокомплексу на Полтавщині просить допомоги у Порошенка

Активісти продовжують блокувати роботу свинокомплексу "Сільські традиції" в смт. Білики Кобеляцького району Полтавської області, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Latifundist.

Про це розповів директор свинокомплексу Юрія Грушевський.

Він розповів, що станом на 20 вересня 2016 р. продовжується блокування під'їзних шляхів до свинокомплексу "Сільські традиції".

Незважаючи на всі домовленості з мітингувальниками, ввезення кормів на підприємство припинено повністю, хоча з боку свинокомплексу виконані всі прийняті на себе зобов'язання: регулярний вивіз свиней на забій; надання доступу уповноважених представників мітингувальників до приміщень з метою перерахунку свиней, які утримуються; надання повного пакету дозвільної документації; огляд каналізаційної системи і очисних споруд свинокомплексу.

Комісія складається з представників власника підприємства та уповноважених осіб від мітингувальників, за результатами проведеної роботи будь-яких порушень не виявлено, про що складено акт.

Трудовий колектив свинокомплексу "Сільські традиції" написав лист президентові України з проханням вирішити проблему, яка виникла в ході господарської діяльності свинокомплексу.

З текстом листа можна ознайомитися нижче.

Власник скандального свинокомплексу на Полтавщині просить допомоги у Порошенка - фото 1

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на