Власники скандальної прибудови в центрі Полтави оскаржують в суді рішення про демонтаж

Представники ТОВ "Старнайт" позиваються до міськради та Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста

Власники скандальної прибудови в центрі…

Представники ТОВ "Старнайт" звернулися до Полтавського окружного адміністративного суду, аби скасувати рішення про демонтаж прибудови до колишнього кінотеатру імені Котляревського. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське ТБ.

Власники прибудови до екс-кінотеатру ім. Котляревського позиваються до Полтавської міської ради, Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Вони вимагають визнати протиправним рішення "Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31".

Також представники ТОВ "Старнайт" хочуть скасувати припис Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста без номера та дати щодо демонтажу малої архітектурної форми за адресою вулиця Соборності, 31.

Нагадаємо, Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) видала припис про призупинення незаконного будівництва й штраф у 1,44 млн грн, адже кінотеатр (колишній будинок дворянського зібрання) є архітектурною та історичною пам'яткою національного значення. Зараз в історичній пам'ятці продовжує працювати нічний клуб, кілька закладів громадського харчування, кіоски із фаст-фудом. Попри заборону, скандальне будівництво тривало. 24 жовтня Інспекція по контролю за благоустроєм вручила ТОВ "Старнайт" припис на демонтаж незаконної добудови до пам'ятки національного значення Будинку дворянського зібрання (колишній кінотеатр імені Котляревського).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook