ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Водій полтавського Держгеокадастру організував незаконну передачу землі в оренду

Чоловіка добре знали у відомстві, тож допомогли йому виготовити проект землеустрою
Depo.
2 вересня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua
Водій полтавського Держгеокадастру організував незаконну передачу землі в оренду
Водій полтавського Держгеокадастру організував незаконну передачу землі в оренду

Київський районний суд Полтави виніс вирок полтавцю, який працюючи водієм у Держгеокадастрі, за неправомірну вигоду посприяв у виділенні понад 216 га землі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт города Полтавы.

Згідно з вироком, опублікованому в єдиному реєстрі судових рішень, водій, який працює в Головному управлінні Держгеокадастру в Полтавській області, отримав хабар за "сприяння" виділення землі.

При цьому, підсудний не був посадовою особою і для досягнення своєї мети використовував свій статус і прихильність з боку посадових осіб і працівників ГУ Держгеокадастру.

За 220 тисяч у гривневому еквіваленті він допоміг отримати дозвіл на розроблення проектів землеустрою понад 200 га в Полтавському районі.

"Клієнта" заповзятливий водій знайшов в одному з кафе Полтави, почувши, що той хоче орендувати землю на 25 років для ведення сільського господарства, запропонував посприяти за певну плату у розрахунку 100 доларів за га. Угоду неодноразово обговорювали в ресторані "Авто-гриль Мисливець", звідки і дзвонили керівництву Держгеокадастру в Полтавській області.

21 серпня, працівники і посадові особи ГУ Держгеокадастру в Полтавській області, підготували і зареєстрували, а начальник цього управління підписав накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок на території Мачухівського (в розмірі 31,7 га), Кіровського (90 га), Заворсклянського (95 га) сільських рад для ведення фермерського господарства.

В "Авто-гриль" і відбулася передача грошей, але в цей же день водій був затриманий, а гроші вилучено. Хабарника випустили під заставу в розмірі 280 140 гривень.

Обвинувачений визнав свою провину і уклав з прокуратурою договір винуватості, згідно з яким підсудний повинен заплатити штраф у розмірі 650 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 11 050 грн, також йому доведеться заплатити трохи більше 9,5 тисяч гривень за проведення експертизи.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на