ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери прибирають Співоче поле до фестивалю VORSKLA-ROCK'N'BALL

Кілька днів полтавці приводять до ладу одну з головних фестивальних сцен міста
Depo.
23 серпня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua
Волонтери прибирають Співоче поле до фестивалю VORSKLA-ROCK
Волонтери прибирають Співоче поле до фестивалю VORSKLA-ROCK'N'BALL

Щодня волонтери ремонтують лави, косять траву, завозять будівельні матеріали. Учора відбулася основна частина облагороджувальних робіт, волонтери прибрали сміття, загребли та винесли суху траву, розпочали фарбувати лави, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Волонтери прибирають Співоче поле до фестивалю VORSKLA-ROCK'N'BALL - фото 1
О 10:00 ранку робота на Співочому полі кипить, кожному занять вистачає, на вулиці доволі спекотно, та ніхто не планує розходитися. Роботи ще дуже багато, але співорганізатор фестивалю VORSKLA-ROCK'N'BALL Ірина Садовнікова вважає: до прийому гостей все встигнуть: "Спочатку ми поремонтували лави: замінили стовпчики, поклали нові дошки. Територія Співочого поля велика, тож робочих рук потрібно чимало. Сцену також потрібно привести до ладу, пошкодження залити цементним розчином і побілувати. Спонсори фестивалю нам допомагають, потрібні лише робітники, яких не вистачає".

Волонтери прибирають Співоче поле до фестивалю VORSKLA-ROCK'N'BALL - фото 2

Окрім приватних підприємців, спонсором ремонтних робіт на Співочому полі виступила Полтавська міська рада: для фарбування лав виділено 100 літрів фарби. А от робочих рук міська рада, на балансі якої перебуває Співоче поле, не надала. Хоча, за великим рахунком, про благоустрій сцени повинні дбати комунальні служби. Але завдяки їхній бездіяльності Співоче поле занедбано до такого стану, що волонтерам доводиться тиждень а то й два займатися прибиранням.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.