ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як полтавські активісти повертали місту українські прапори замість вкрадених

Монумент Слави у центрі міста знову замайорів державним та червоно-чорним стягами
Depo.
31 серпня 2015 10:56
ФОТО: depo.ua
Як полтавські активісти повертали місту українські прапори замість вкрадених
Як полтавські активісти повертали місту українські прапори замість вкрадених

Близько 40 громадян прибуло з червоно-чорними стягами, всі вишикувалися біля Монумента Слави, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Як громадські активісти у Полтаві встановлювали нові прапори на місце викрадених - фото 1

З ініціативи обласного осередку "Правого сектору" замість зниклих прапорів сьогодні встановили нові. Перш ніж перейти до урочистого дійства керівник "Правого сектору" в області Марко Чаус дав змогу висловитися кожному бажаючому перед громадою. Здебільшого звучали заклики до єднання та імовірні імена викрадачів попередніх стягів. Каміння летіло в представників міської влади, проте перепало й журналісту, ведучому програми "Свобода слова" на ІСТV Андрію Куликову, котрого один з активістів назвав "жидо-москалем". За словами цього громадського активіста Куликова та голову Верховної Ради Володимира Гройсмана варто гнати з України. Причин цьому активіст не пояснив. Інший активіст переконаний, що лише терор здатен перемогти нинішню владу. Свої переконання чоловік висловив перед громадою.

Нарешті Марко Чаус урочисто підняв жовто-блакитний та червоно-чорний стяги. Доки тривало встановлення громада пильно спостерігала за роботою Чауса, в той час як перехожі з байдужістю поглядали та проходили далі у своїх справах.

Без казусів, звичайно ж, не обійшлося . Встановлені прапори Марко Чаус певний час ще примотував та кріпив. В цей час ворона, що кружляла неподалік, сіла прямо на верхівку Прапора України. Активісти почали жартувати, що голова обласної ради Петро Ворона не зміг завітати на дійство, тож ця птаха - посланець від політика.

Стяги знову на місці, щоправда не ті, що попередньо тут майоріли. Люди, котрим важливо бачити ці прапори у орла в пазурях прийшли учора до Корпусного парку. Проте перехожі проходили повз і, вочевидь, не зовсім розуміли причину урочистості цієї події. Полтавський міський голова Олександр Мамай, котрого звинувачують у причетності до зникнення прапорів, заявив, що місце державного стяга на адмінбудівлі або в оселі, але це вже особиста справа кожного. А от вивішувати Державний символ на пам'ятник не варто, його місце не там.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.