ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як на Полтавщині набиратимуть кандидатів у нову патрульну поліцію

Набір кандидатів на службу розпочнеться 23 вересня
Depo.
8 вересня 2015 17:17
ФОТО: depo.ua

У Кременчуці до патрульної поліції новобранців набиратимуть з 21 вересня, у Полтаві - з 23 вересня, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Роль УМВС Полтавщини полягає в забезпеченні прийому анкет в електронному і рукописному варіантах від бажаючих працювати в патрульній поліції.

"Ми повинні організувати роботу гарячої телефонної лінії, за котрою можна отримати детальну інформацію, а також облаштувати робота колл-центру для зворотнього зв'язку з тими, хто пройшов етапи відбору", - розповів керівник Управління кадрового забезпечення Сергій Гаврик.

Прийом анкет кандидатів здійснюватиметься протягом двох-трьох тижнів, після чого всі учасники проходитимуть певні етапи відбору. Цей відбір проводитиме МВС України, без участі УМВС Полтавської області.

"Відповідною комісією МВС України прийматиметься рішення про прийом на службу до поліції певного кандидата. Полтавці проходитимуть навчання на базі одного з полтавських вищих навчальних закладів. Кременчуцькі кандидати навчатимуться у Києві на базі Національної академії внутрішніх справ. Забезпечення формою та транспортними засобами здійснюватиметься за рахунок МВС України", - повідомив Сергій Гаврик.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.