ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як на Полтавщині працює система електронних закупівель

Полтавцям розповіли як працює система електронних закупівель "PROZORRO"
Depo.
19 жовтня 2015 09:46
ФОТО: depo.ua
Як на Полтавщині працює система електронних закупівель
Як на Полтавщині працює система електронних закупівель

У прес-центрі Полтавського міського будинку культури відбувся семінар-тренінг "Пілотне впровадження системи електронних закупівель PROZORRO у закладах охорони здоров’я Полтавської області", повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу БО "Світло надії".

Керівник напрямку розвитку державних закупівель в компанії prom.ua Андрій Баришполь провів для слухачів презентацію можливостей електронного майданчика dz.prom.ua та показав своєрідний майстер-клас із користування системою "PROZORRO" на конкретних прикладах.

"PROZORRO" - система, яка дозволяє абсолютно відкрито проводити всі тендери і державні закупівлі, які відбуваються зараз у паперовому вигляді й не завжди є нагода відстежувати результати закупівель. Але ця система дає можливість робити такі зведені вибірки, які в один клік дозволять побачити кількість закупівель, середні ціни. Це Європейська практика, що вибрана як вектор на шляху до євроінтеграції України", - розповів Юрій Нестуля, виконавчий директор ГО "Інститут аналітики та адвокації".

Довідково: "PROZORRO" - система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета - прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Оператором системи є міжнародна некомерційна організація TransparencyInternational. Після завершення пілотного проекту, центральна база даних (ЦБД) буде передана державі безкоштовно і безумовно - що затверджено всіма учасниками проекту у вигляді меморандуму про співпрацю. До цієї системи вже долучилася 21 область з 24.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.