ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як на Полтавщині торгують землею

В області продали право оренди на 710 гектарів
Depo.
5 серпня 2015 08:57
ФОТО: depo.ua
Як на Полтавщині торгують землею
Як на Полтавщині торгують землею

У Полтавській області з початку року на відкритих земельних торгах продали право оренди на 97 земельних ділянок сільгосппризначення площею 710 гектарів, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Новини Полтавщини".

Землевпорядна служба Полтавщини на земельних аукціонах реалізувала право оренди на 21 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності. Як повідомляють у прес-службі Держгеокадастру, загальна площа земель, що здані в оренду на конкурсі, складає 342 гектара. Орендна плата - більше 750 тисяч гектарів на рік.
Земельні торги також були проведені на рівні місцевих громад. Органи місцевого самоврядування з початку 2015 року продали 76 прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 368 гектарів. Річна орендна плата сягає 656 тисяч гривень.
У результаті проведення відкритих конкурентних торгів, середній розмір оренди склав 2 197 гривень за гектар. За даними Держгеокадастру, середня ставка оренди земель сільськогосподарського призначення на Полтавщині складає 1 327 гривень за гектар.

Продаж земельних ділянок та прав оренди на аукціонах дозволяє залучати додатковий фінансовий ресурс до місцевих бюджетів. Отримані кошти використовуються для вирішення соціально-економічних проблем громад та реалізації програм розвитку.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.