ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як небайдужі полтавці допомагають переселенцям

Громадські організації та небайдужі полтавці продовжують допомагати внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території області
Depo.
7 грудня 2015 12:48
ФОТО: depo.ua
Як небайдужі полтавці допомагають переселенцям
Як небайдужі полтавці допомагають переселенцям

Соціальні працівники благодійної організації разом із Полтавським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та з місцевим осередком "Ліги соціальних працівників" відвідали переселенців у смт. Нова Галещина, Козельщанського району, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на БО "Світло надії".

Переселенці звернулись із проханням допомогти і працівники організації екстрено зібрали постільну білизну, рушники, одяг, канцтовари для школярів, продукти харчування та відвезли все це до місця проживання родин.

"8 родин вимушено переміщених осіб, які проживають поруч в Козельщинському районі, у селищі Нова Галещина, опинилися у скрутному становищі. Серед них є і діти-інваліди, і дорослі люди з особливими потребами, в тому числі й інвалід-візочник, чий візочок давно потребує заміни. Є серед них і дорослі люди, які готові працювати, знаходять тимчасові підробітки, але постійної роботи в селі немає", - розповідає Альона Чикурова, адміністратор Центра Соціальної адаптації БО "Світла надії".

Благодійна організація вже більше року опікується проблемами переселенців, які проживають на території Полтавської області. Серед послуг, які надає організація - працевлаштування на громадські оплачувані роботи, тимчасова реєстрація та транзитне житло у Центрі адаптації, безкоштовна первинна правова допомога, догляд за дітьми у Центрі дитячого розвитку.

У цих родин є велика потреба у побутовій хімії, гігієнічних засобах, продуктах харчування та теплому одязі для дорослих. Якщо ви маєте бажання та змогу допомогти, телефонуйте до БО "Світло надії": 2-06-20 або приносьте допомогу за адресою: вул. Монастирська, 32А.

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у