Як переселенка у Полтаві роботу шукала

Тихе місто, де не так просто влаштуватися на бажану роботу, знайшло вакансію для Світлани із Донецька

Як переселенка у Полтаві роботу шукала…

Світлана разом зі своєю донькою покинула окупований Донецьк у вересні 2014 року. Пізніше, вже у серпні 2015-го до Полтави приїхав і чоловік, який не міг покинути місто, бо доглядав стареньку бабусю.Світлана за фахом - вчитель біології та хімії. Довгий час не могла знайти роботи у Полтаві і стояла на обліку у центрі зайнятості, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу БО "Світло Надії"

"Працівники центру зайнятості викликали мене на спеціальну комісію, де повідомили, що БО "Світло Надії" шукає документознавця. Я пройшла співбесіду із 3 серпня 2015 року я офіційно працевлаштована на посаду документознавця організації", - розповідає Світлана.

Для таких як Світлана, БО "Світло Надії" спільно з Полтавською міською радою, Програмою розвитку ООН в Україні, Полтавським міським центром зайнятості розробила проект по відкриттю вакансій на оплачувані громадські роботи для внутрішньо переміщених осіб, що мешкають у Полтаві.

На цьому допомога родині Світлани не обмежилась. Дмитра, її чоловіка, також залучили до цього проекту. Раніше він стояв на обліку у центрі зайнятості, нині працює на громадських роботах у БО "Світло Надії", - допомагає працівникам навчально-виробничого-центру та Центру розвитку дитини.

Така допомога сприяє у вирішенні соціально-значущих проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. Переселенці з Донбасу отримують робочі місця та працюють на громадських оплачуваних роботах, маючи таким чином змогу поліпшити свою фінансову спроможність, бути корисними громаді та якнайшвидше адаптуватися на новому місці.

"Важливим чинником у цьому проекті є те, що в ньому об'єднані ресурси місцевої громади (кошти міського бюджету), Фонду загальнообов'язкового Державного соціального страхування України (виплати по безробіттю) та кошти Програми Розвитку ООН в Україні (до фінансування оплати праці ВПО через щомісячні продуктові сертифікати вартістю 1000 грн.). Це яскравий приклад того, як об'єднавши зусилля усіх зацікавлених сторін можливо вирішувати проблему, котра склалася в наслідок військових дій на Сході країни",- зазначив керівник проекту Роман Дрозд.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme