ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавщина похизувалася туристичними принадами на міжнародній виставці у Львові

Полтавщина взяла участь у XVI міжнародній виставці-ярмарку "ТурЕКСПО", що проходила у Львові
Depo.
27 жовтня 2015 12:48
ФОТО: depo.ua

З 21 по 23 жовтня 2015 року за підтримки управління інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації регіональна делегація з Полтавщини у складі представників ГО "Обласний туристичний кластер", інших громадських організацій туристичного спрямування, підприємців та фахівців туристичної галузі презентували Полтавщину на XVI міжнародній виставці-ярмарку "ТурЕКСПО", що проходила у м. Львів в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу Полтавської ОДА.

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності спрямований на промоцію сфери туризму, гостинності та розваг в Україні. Він поєднує у собі три взаємопов’язаних виставки, а саме: Міжнародну виставку-ярмарок "ТурЕКСПО" та спеціалізовані виставки "Готельний та ресторанний бізнес" і "Континент розваг: Спорт, Відпочинок, Дозвілля".

Міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО" - це визначна подія у туристичному бізнесі, традиційне місце зустрічі представників національних та міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення, відпочинку та оздоровлення. Основна мета виставки - популяризація туристичних можливостей об’єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері туристичних послуг та гостинності.

Виставковий майданчик Полтавської області відвідали кілька тисяч учасників та гостей. Особливу зацікавленість туристичним потенціалом нашого краю висловили представники Західних областей України, а також Грузії, Італії, Польщі, Словаччини. Вони отримали необхідну інформацію про туристичні принади Полтавщини та відповідну рекламно-інформаційну продукцію.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.