Як Полтавщина заманює туристів у зимовий туристичний сезон

Зимова Полтавщина переважно приваблює туристів так званими вікенд-турами - тобто відпочинком вихідного дня
Depo.
7 грудня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
Як Полтавщина заманює туристів у зимовий туристичний сезон
Як Полтавщина заманює туристів у зимовий туристичний сезон

Відпочинок вихідного дня вже традиційно розрахований на мешканців сусідніх областей - Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Сумської, Харківської та великих міст, пише Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Диканьщина традиційно радуватиме на зимові свята етнографічними фестами, українським колоритом з гоголівським присмаком. Ну а Полтава запрошує любителів музеїв на чаювання у садибі Володимира Короленка, де ще й можна буде навчитися робити новорічні іграшки власними руками.

У рамках підготовки до проведення на Полтавщині зимового туристичного сезону 2016/17 року виготовили два рекламно-презентаційні відеоролики. Їх демонструють на авто- і залізничних вокзалах, у потягах Інтерсіті, на 24-му каналі. 

Також, Управлінням інфраструктури та туризму виготовлено майже 20 тисяч друкованої рекламної продукції - буклетів, путівників, флаєрів та календарів, які розповсюджуватимуть під час виставкових та інших заходів.

Гості Полтавщини також можуть дізнатися, Чому в Опішні старі люди і досі моляться перед старою тополею та подивитися П'ять найстаріших храмів Полтави.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".