ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як полтавські пенсіонери провалили виборчу "карусель"

У Полтаві на дільниці затримали бабусю, яка шукала "своїх людей"
Depo.
15 листопада 2015 15:54
ФОТО: depo.ua

Полтавська пенсіонерка, яка проголосувала, повернулася на виборчу дільницю, щоб повідомити "сотнику" про прихід інших учасників піраміди, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину"

На виборчій дільниці № 531197, що знаходиться в гімназії № 21 по вул. Сакко, 19, затримали жінку-спостерігача від Андрія Матковського, яку підозрюють у підкупі виборців. Жінка двічі викликала до себе підозру.

Спочатку увагу привернуло те, що після голосування до неї підходили виборці. Жінка вносила їх прізвища в зошит, який згодом вилучила поліція. Правоохоронні органи заборонили журналістам дізнатися його вміст.

Згодом на виборчу дільницю прийшла літня жінка, яка вже проголосувала декілька годин назад. Спостерігач від Олександра Мамая запитала бабусю про причину повернення. Тоді пенсіонерка розповіла, що шукає жінку-спостерігача в червоній сукні. Пенсіонерка мала повідомити їй про те, що 5 її людей вже проголосували, 3 - незабаром прийдуть, а 2 - підійдуть о 17:00.

Коли це почули присутні, то підвели пенсіонерку до жінки-спостерігача від Андрія Матковського, яку бабуся й шукала. У присутності преси та членів виборчкому пенсіонерка занервувала і відмовилася будь-що говорити.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.

Результати онлайн-голосування за Мамая і Матковського дивіться у