Як полтавські політики 1 вересня мандрували школами

Своїми враженнями місцеві чиновники поділилися у соцмережах

Полтавські політики, мабуть як і всі їхні колеги, також не втратили можливості побувати 1 вересня на дитячому святі, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. До вашої уваги найяскравіші діячі з Полтавщини у місцевих школах.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 1

Сергій Каплін (народний депутат від "Блоку Петра Порошенка"). Каплін цього дня не рубав нікому двері, не слухав зауваження про сперму на своєму роті. Він пішов на перший дзвоник. Повів сина на урок. У Фейсбуці коментує свої фото: "Ми з Марком пішли в Перший клас:); Повертаємося з першого уроку", - пише задоволений Каплін.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 2

Юрій Бублик (народний депутат, ВО "Свобода"). А Бублик хизується подарунками. Каже, подарував школярам парти, на яких "можна малювати, писати і навіть ліпити": "Оскільки 31 серпня і 1 вересня у мене сесійні, то ще 22 числа останнього літнього місяця батьки і дітки Супрунівки запросили мене, щоб подякувати за співпрацю. Майбутні першокласники (бо парти - саме для них) зручно вмостилися на свої майбутні робочі місця - багатофункціональні парти, на них можна писати, малювати і навіть ліпити. А місце під стаканчик, у якому будуть промивати пензлики, цього дня гарно підійшло під скляночку із смачним соком",- пише Бублик у Фейсбуці.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 3

Валерій Головко (голова Полтавської ОДА, "Народний фронт"). Головко приїхав привітати свого хрещеника в Полтавську школу № 2. "Нинішній сонячний ранок особисто для мене почався у родинному колі в рідній 2-ій школі Полтави. Цей навчальний заклад свого часу закінчили разом з братом, тут навчався мій син. Сьогодні в 11-ий клас пішов мій тезка і хрещеник", - хвалиться у соцмережах Головко.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 4

Олександр Удовіченко (депутат обласної ради). Екс-губернатор Полтавщини, головний "регіонал" області, а нині голова обласної організації політичної партії "Рідне місто - рідний край" і ймовірно кандидат на посаду мера Полтави Олександр Удовіченко разом з командою також вітав дітвору: "Вітаю першокурсників із першим серйозним вибором у своєму житті. Хочу побажати вам ентузіазму, який сприятиме отриманню знань за спеціальністю. Опановані вами науки допоможуть краще зрозуміти життя і реалізуватися в ньому. Хай вам усім щастить!", - сказав Олександр Удовіченко.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 5

Оксана Деркач (секретар Полтавської міської ради). Колега Удовіченка, голова міської організації "Рідне місто - рідний край" Оксана Деркач, яка до речі також може стати кандидатом на посаду міського голови у Полтаві, приєдналася до побажань партійного друга: "Я бажаю вчителям відчувати задоволення від спілкування з дітьми, батькам - отримувати задоволення від спільного виконання із своїми дітьми домашніх завдань, а вам, дорогі дітки, я бажаю, щоб все ваше життя було яскравим, як сьогоднішній день, як ці квіти", - заявила Деркач.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 6

Олександ Мамай (Полтавський міський голова, "Совість України"). А "найкращий" друг Капліна діючий міський голова Мамай попрямував вітати дітвору у 14-ту полтавську гімназію: "Любі наші діти! Зараз перед вами відкривається світ науки та пізнання. Сміливо й впевнено крокуйте цим шляхом, нехай він буде легким та сповненим лише хорошими подіями! В добру путь!", - від щирого серця побажав Олександ Федорович, який повторно балотується на посаду міського голови.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 7

Андрій Матковський (екс-мер Полтави, кандидат на посаду міського голови від БПП). Матковський в котрий раз довів, що він людина не бідна. Прийшов до полтавських спортсменів з подарунками: "Привітав учнів полтавський спортивних шкіл з першим вересня. Впевнений, що в нашому місті ростуть майбутні чемпіони, про яких ще заговорить світ!", - пише у Фейсбуці Андрій Матковський.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 8

Ігор Мосійчук (народний депутат від "Радикальної партії Олега Ляшка"). Мосійчук відвів доньку до школи і порадів від дитячих усмішок: "Відвів свою донечку Христину до школи, та привітав школярів і учителів із 1-м вересня. Найголовніше моє побажання їм - це мир. Щоб діти не знали жахів війни і не знали очікування своїх батьків з фронту. Перший дзвоник - оазис добра у вирі труднощів сьогодення. Надзвичайні світлі емоції від дитячих усмішок і сміху", - пише на своїй сторінці депутат.

Перший трудовий ранок Марка Капліна - фото 9

Олександр Шамота (депутат Полтавської міської ради): А Шамота одягнув нові штани (бо до цього їх йому порвав Мамай, катаючи депутата на капоті) і також пішов до школи. Шамота як і партійний друг Каплін повів сина в 1 клас "Перший дзвоник у рідній школі!)))", - прокоментував свої світлини місцевий депутат.

Цьогоріч полтавська шкільна родина поповнилась ще на 3293 дітей. Усього ж за парти сіли майже 27 тисяч полтавців.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава