Як Уряд хоче легалізувати таксі, що працюють "в тіні"

Українське Міністерство інфраструктури пропонує максимально спростити доступ на ринок перевезень
Як Уряд хоче легалізувати таксі, що працюють "в тіні"
Як Уряд хоче легалізувати таксі, що працюють "в тіні"

Міністерство інфраструктури України запропонувало скоротити плату за ліцензію на перевезення таксі в 10 разів – до 150 гривень. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на AutoMotoClub.info.

"Максимально спростити доступ нових учасників на ринок перевезень таксі, в 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде – 150 гривень), легалізувати тих людей, які працюють в тіні за договором інформаційно-диспетчерськими службами, в тому числі через мобільні додатки", – повідомив Роменський.

Він зазначив, що на даний момент великою проблемою ринку перевезень таксі є саме велика кількість тіньових перевізників.

"Величезна частина всіх перевезень таксі знаходиться в тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, і не завжди якість таких послуг і безпеку пасажирів на належному рівні", – написав Роменський.

Він упевнений, що люди, які заробляють, працюючи на своєму авто, повинні платити тільки податок з отриманого доходу або єдиний податок.

"Але поряд зі спрощенням і дерегуляцією планується посилити контроль і санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері", – вважає Роменський.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці