Як Уряд хоче легалізувати таксі, що працюють "в тіні"

Українське Міністерство інфраструктури пропонує максимально спростити доступ на ринок перевезень
Depo.
17 жовтня 2016 16:40
ФОТО: depo.ua
Як Уряд хоче легалізувати таксі, що працюють "в тіні"
Як Уряд хоче легалізувати таксі, що працюють "в тіні"

Міністерство інфраструктури України запропонувало скоротити плату за ліцензію на перевезення таксі в 10 разів – до 150 гривень. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на AutoMotoClub.info.

"Максимально спростити доступ нових учасників на ринок перевезень таксі, в 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде – 150 гривень), легалізувати тих людей, які працюють в тіні за договором інформаційно-диспетчерськими службами, в тому числі через мобільні додатки", – повідомив Роменський.

Він зазначив, що на даний момент великою проблемою ринку перевезень таксі є саме велика кількість тіньових перевізників.

"Величезна частина всіх перевезень таксі знаходиться в тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, і не завжди якість таких послуг і безпеку пасажирів на належному рівні", – написав Роменський.

Він упевнений, що люди, які заробляють, працюючи на своєму авто, повинні платити тільки податок з отриманого доходу або єдиний податок.

"Але поряд зі спрощенням і дерегуляцією планується посилити контроль і санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері", – вважає Роменський.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці