Як запалюють і горять на роботі танцівниці нічних клубів Полтави

Одного разу полтавським pj-танцівницям ледь не спалили руки під час шоу-програми
Depo.
9 грудня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Як запалюють і горять на роботі танцівниці нічних клубів Полтави
Як запалюють і горять на роботі танцівниці нічних клубів Полтави

Робота сексуальних красунь-танцівниць, як виявилося, є досить небезпечною. Танцівниця Олександра Татарчук розповіла Depo.Полтава про інший, невидимий глядачам бік життя танцівниць полтавських клубів.

Гоу-гоу - стиль танцю, покликаний для розважання відвідувачів нічних клубів та інших подібних закладів.

Як запалюють і горять на роботі танцівниці в нічних клубах Полтави - фото 1

Майстерність звабливого та запального водночас pj-танцю Олександра Татарчук опанувала у 17 років. У цій сфері працює вже рік, хореографічної освіти не здобувала, проте має невпинне бажання танцювати та бути кращою у своїй справі.

Народилася Олександра у Кременчуці, до Полтави переїхала навчатися, і саме тут дівчині випала можливість здійснити мрію та спробувати себе у ролі pj-танцівниці. Комунікабельну та талановиту дівчину тепло прийняли у новому колективі і одразу запропонували постійну роботу.

Як запалюють і горять на роботі танцівниці в нічних клубах Полтави - фото 2

"Хлопець досить стримано ставиться до моєї професії: не схвалює, але поважає мій вибір", - розповідає Олександра. З батьками ж трохи інша ситуація: тривалий час вони не знали, що донька займається танцями, та ще й настільки відвертими, і дівчина намагалася це приховати якомога довше. Проте, як тільки все таємне стало явним, вони, на подив, нормально відреагували і навіть підтримали Олександру.

Як запалюють і горять на роботі танцівниці в нічних клубах Полтави - фото 3

До стереотипу про легковажність та доступність pj-танцівниць дівчина ставиться скептично. Запевняє, що за рік роботи жодного разу не отримала непристойної пропозиції: "Гості просто насолоджуються, посміхаються та отримують натхнення від наших запальних рухів, а ми, в свою чергу, саме заради цього і працюємо"." Брудних" ситуацій Олександра за рік роботи у нічних закладах не пригадує, але цікавих та навіть небезпечних - вдосталь. Однією з таких дівчина поділилася з журналістами.

"Одного разу нашому бармену доручили повну організацію вечірки. Тож таку нагоду він мав використати на всі 100%, і зірками вечору забажав зробити саме нас - танцівниць. І вже в останню мить, коли настав час готуватись до програми, поставив перед фактом: "Ну що, дівчата, готові? Будемо вас підпалювати",  – згадує Олександра.

Від здивування, каже дівчина, у них ледь не "повідпадали щелепи". Як виявилося пізніше, для шоу підготували гарячу піну, яку мали підпалювати прямо на руках. "Сказати, що нам було страшно - нічого не сказати, – розповідає Татарчук. – У всіх дівчат довге волосся, і дерев’яна сцена посилювала ризик. Але все пройшло феєрично, якщо не враховувати злегка попечених рук. Гості були у захваті, а нас чекала спокійна та безпечна ніч вдома під теплою ковдрою".

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".