Які заходи відбудуться на Полтавщині до 33-ї річниці аварії на ЧАЕС

З 24 по 26 квітня у Полтаві та Лубнах проведуть мітинги-реквієми, скорботну ходу і поминальні панахиди

На Полтавщині з 24 по 26 квітня відбудуться урочисті і пам'ятні заходи до 33-ї річниці Чорнобильської трагедії, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську ОДА.

Зокрема, 24 квітня в територіальному центрі управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної в Полтаві ради проведуть зустріч італійської делегації з активом громадських організацій чорнобильців. А в Лубнах цього дня влаштують пам’ятний легкоатлетичний пробіг.

25 квітня заплановано урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи у Полтаві.

26 квітня у Лубнах організують скорботну ходу, мітинг-реквієм біля пам'ятника "Лубенцям-учасникам ліквідації на аварії на ЧАЕС", а також поминальну панахиду на Алеї пам'яті та поминальний обід.

Окрім того, у Центральному парку Лубен відкриють меморіальну дошку дону Мікеле Коста - священнику, який першим організував прийом українських дітей-чорнобильців на оздоровлення в Італії. Після цього відбудеться поминальна панахида, яку відслужить архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

А 18 травня в селі Новооріхівка проведуть турнір із міні-футболу пам'яті Олександра Лелеченка за участю сільських спортивних команд та команди Чорнобильської станції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава