ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Які звички батьків за кермом найбільше дратують їхніх чад

Діти ненавидять, коли їхні батьки за кермом колупаються в носі, співають і сваряться з іншими водіями
Depo.
22 жовтня 2015 20:41
ФОТО: depo.ua
Які звички батьків за кермом найбільше дратують їхніх чад
Які звички батьків за кермом найбільше дратують їхніх чад

Батьки уже звикли до того, що їхні чада час від часу вередують, часто-густо підриваючи батьківські нерви. Однак, як виявилося, дітвору також дратують деякі вчинки мам і тат. Так, згідно досліджень, проведених компанією Ford, найбільше дітей ненавидять батьківський спів за кермом, колупання в носі і перепалки з іншими водіями, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на MOTOR.

Дослідження охопило 2000 європейських дітей, 66% з яких вважає батьків не кращими попутниками. При оцінці водійської майстерності батьків, діти віддають перевагу татам.

Батьки ж, у свою чергу, вважають, що їхніх дітей найбільше дратує заборона клацати кнопки у салоні автомобіля. Саме такої думки дотримуються 39% опитаних. 19% вважають, що дітям не до душі шкідлива звичка лаятися з сусідами по дорозі, 15% опитаних зазначили, що причиною невдоволення дитини може стати куріння за кермом, а 10% учасників опитування вважають, що дітей дратує гучна музика в машині.

Компанія Ford провела дослідження з метою розібратися в тому, що думають діти про автомобільні подорожі. До слова, результати сильно залежали від конкретної країни. Так, у Великобританії діти ненавидять співаючих батьків (39%), а у Франції - тих, що сваряться з сусідами під час їзди в авто. У Європі 61% дітей вважає, що головною проблемою дорослих за кермом є лайка і нецензурна лексика.

Найбільш слухняно поводяться німецькі діти - 38% вважає, що батьки за кермом все роблять як треба. Найбільшою повагою тата користуються в Італії (67%), а ось британські діти (45%) вважають мам найкращими водіями. І у Великобританії, Італії та Німеччини діти не люблять, коли батьки колупаються в носі.

Більше цікавого читайте на Depo.Полтава.