ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голослівні обвинувачення Петра Ворони і коментувати важко, - Ян Стрелюк

Самовільне захоплення приватизованих земель у Хорольському районі та будівництво там кар'єрів, розсварило голову Полтавської обласної ради та прокурора Полтавщини Яна Стрелюка
Depo.
31 липня 2015 15:06
ФОТО: depo.ua

У Хорольському районному відділі міліції розслідується кримінальне провадження про самовільне захоплення земель за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 240 та ст. 197 із позначкою 1. До розслідування цього кримінального провадження, задля вирахування шкоди, яка була нанесена навколишньому природному середовищу, наразі залучена державна екологічна інспекція у Полтавській області. Про це розповів прокурор Полтавщини, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Після публічного розголосу голова обласної ради Петро Ворона зробив заяву про "деребан" земель під прикриттям прокуратури та міліції. На його думку, конфлікт можна залагодити шляхом звільнення із керівних посад начальника обласної міліції Олега Беха та прокурора Полтавщини Яна Стрелюка.

"Після висновків вказаної інспекції ми прийматимемо рішення по конкретним особам, які нанесли шкоду. А зараз коментувати мені нема чого. Я вважаю, що це голослівні обвинувачення, які нічим не підтверджені. Принаймні, у голови обласної ради є можливість поспілкуватися і ці питання вирішити. Чому ним була зроблена така гучна заява - мені невідомо", - повідомив Ян Стрелюк.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.