ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ян Стрелюк порадив Вороні думати головою

Голова обласної ради Петро Ворона радить звільнити начальників обласної міліції і прокуратури, а прокурор Стрелюк, у свою чергу, радить Вороні думати, і бажано б, головою
Depo.
31 липня 2015 10:05
ФОТО: depo.ua
Ян Стрелюк порадив Вороні думати головою
Петро Ворона радить звільнити начальників обласної міліції і прокуратури

Голова Полтавської обласної ради обурений злочинною бездіяльністю правоохоронних органів по врегулюванню конфлікту у Хорольському районі. За його словами землі нанесено збитків на десятки, а то й сотні мільйонів гривень, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на студію "Місто".

На підставі чого грунтуютсья цифри, вказані чиновником, невідомо. Єдиним виходом із ситуації Ворона бачить звільнення із займаних посад головного міліціонера області Олега Беха та обласного прокурора Яна Стрелюка. Чиновник впевнений, якщо правоохоронці не бачать такого "жахливого деребану земель", значить вони в долі. 

Відповідь Яна Стрелюка не забарилася. За словами прокурора за вказаним фактом ведеться слідство за двома статтями Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснюється співробітниками Хорольської районної прокуратури. До слідства також залучена екологічна інспекція, яка і надасть оцінку завданому збитку, без їхнього висновку цифри називати зарано. Тож Ян Стрелюк порадив голові обласної ради Петру Вороні "перш ніж робити гучні заяви, думати, і бажано - головою".

Нагадаємо, конфлікт навколо 6 кар'єрів Хорольського району миттю облетів всю область. Причина конфлікту: незаконне видобування корисних копалин на приватизованих земельних ділянках.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.