З аеропорту "Полтава" за півроку здійснено лише 37 рейсів

Впродовж трьох місяців полтавський аеропорт заробив 1,5 млн грн

Сьогодні, 11 липня, комісія Полтавської облради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку винесла на сесію питання про внесення змін до "Програми розвитку та підтримки КП "Аеропорт-Полтава" на 2017-2020 роки". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини.

Зміни, зокрема, стосуються витрат на виготовлення проекту будівництва мереж опалення і придбання машини для протильодової обробки. "По регулярним рейсам проведена робота з Польщею – це може бути два рейси на тиждень, з Туреччиною – два рейси на тиждень, і важливий рейс до Ізраїлю. У нас в Гадячі є "Інститут хасидства", його відвідує щомісяця близько 3 000 осіб, які прилітають з-за кордону" – повідомив директор аеропорту Володимир Окара.

Всього у 2019 році виконано 37 рейсів, перевезено 5 000 пасажирів. Полтавський аеропорт заробив 1,5 млн грн впродовж трьох місяців.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що засідання сесії Полтавської облради відбудеться 19 липня у приміщенні обласної ради за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава