ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З бюджету Полтавського техуніверситету зникло 300 тисяч гривень

Фінінспекція виявила порушення у фінансово-господарській діяльності одного з найбільших вишів Полтавщини
Depo.
29 липня 2015 15:09
ФОТО: depo.ua

Фахівці Держфінінспекції під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка встановили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 296 тисяч гривень, пише Depo.Полтава, посилаючись на городской сайт "Полтава". Сума інших порушень фінансової дисципліни становила 92 тисячі гривень.

Контрольний захід охопив період діяльності університету з 01.01.2011 по 01.04.2015.

Зокрема, університет оплатив послуги з водопостачання на суму понад 151 тисячу гривень та з постачання електроенергії на суму 100 тисяч гривень за рахунок загального фонду, тоді як ці послуги мають бути оплачені за рахунок коштів спеціального фонду.

Крім того, установлено порушення щодо оплати праці працівникам-сумісникам за час їхньої роботи, який збігається з графіком за основним місцем роботи; порушення під час списання господарських та паливно-мастильних матеріалів; факти завищення посадових окладів науково-педагогічним працівникам університету.

Водночас фахівці Держфінінспекції в Полтавській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності відокремленого структурного підрозділу університету без права юридичної особи - Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. За результатами цієї ревізії встановлено порушення фінансової дисципліни на суму майже 141 тисячу гривень, серед них порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 134 тисячі гривень.

Суми встановлених втрат відшкодовано в повному обсязі. Про результати ревізій поінформовано Прокуратуру Полтавської області.

Більше новин про життя міста читайте на Depo.Полтава.