ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З початку року прокуратура направила до суду 42 обвинувальні акти з ознаками корупції

Сьогодні під час прес-конференції прокурор Полтавської області Ян Стрелюк розповів про підсумки роботи відомства за перше півріччя 2015 року
Depo.
31 липня 2015 13:11
ФОТО: depo.ua
З початку року прокуратура направила до суду 42 обвинувальні акти з ознаками корупції
З початку року прокуратура направила до суду 42 обвинувальні акти з ознаками корупції

Серед позитивних тенденцій прокурор назвав значно вищий загальнодержавний рівень відшкодування збитків завданих злочинами, що розслідувалися органами внутрішніх справ, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Також, серед надбань відомства Ян Стрелюк відзначає вищу загальнодержавну питому вагу розшуканих злочинців та розшуканих безвісти зниклих осіб, удвічі вищу загальну питому вагу скерованих до суду кримінальних проваджень, раніше укритих від обліку та виявлених безпосередньо прокурорами.

"Правоохоронцями викрито 5 стійких злочинних угруповань, одне з яких здійснювало злочинну діяльність у банківській системі. Також правоохоронними органами області направлено до суду 42 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях з ознаками корупції та складено 51 протокол про вчинення адміністративних корупційних правопорушень. Більшість із цих протоколів, а саме 41, складено органами прокуратури, а не уповноваженими суб'єктами протидії корупції. Зокрема, 4 протоколи складено органами внутрішніх справ, та лише 6 - Службою безпеки України в області", - розповів Ян Стрелюк.

Крім того, прокурор повідомив про стовідсоткове відшкодування збитків, завданих кримінальними корупційними правопорушеннями.

Нагадаємо, що значного розголосу на Полтавщині набув вирок судді Комсомольського міського суду, яка позбавила прав активіста Автомайдану. У прокуратурі повідомили, до суду скеровано обвинувальний акт щодо цієї судді.

Більше новин про життя міста читайте на Depo.Полтава.