З Полтави до лав армії вже відправили 200 призовників

Мешканці Полтавщини, що потрапили під осінній призов, поїдуть служити до військ Збройних Сил, Нацгвардії, прикордонної та служби спецтранспорту

Сьогодні, 9 жовтня, з Полтави до лав української армії відправлять 200 призовників, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на UA: Полтава.

Як зазначив заступник обласного військового комісара Едуард Бородай, це чоловіки із усіх районів області віком від 20 до 27 років, які не мають проблем зі здоров'ям та права на відстрочку. Відправка на службу із обласного збірного пункту призначена на 13:00. Вони поїдуть служити до військ Збройних Сил, Нацгвардії, прикордонної та служби спецтранспорту.

В обласний збірний пункт перші призовники приїхали 7 жовтня. Їх повторно оглянули у військово-лікарській комісії та провели додатковий професійно-психологічний відбір, аби розподілити до різних видів військ. Ті, хто має повну вищу освіту, служитимуть рік, решта – 18 місяців. В зону проведення операції об’єднаних сил призовників не направлятимуть, сказав Едуард Бородай.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що до призовників, які ухиляються від призову, будуть вжиті заходи адміністративної та кримінальної відповідальності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook