ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За позовами полтавських прокурорів виконано судових рішень на 72 мільйони

Утричі збільшилося відшкодувань у сфері земельних правовідносин - 51 млн. 315 грн
Depo.
29 липня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua

За інформацією прокурора відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області Людмили Олійник, упродовж 6 місяців 2016 року за позовами органів прокуратури Полтавщини реально виконано рішень судів на загальну суму 72 млн. 635 тис. грн, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавської області.

Особливу увагу прокурори приділяли питанням відшкодування боржниками коштів та повернення майна у сфері державної та комунальної власності - ця сума становить 11 млн. 944 тис. грн.

Утричі збільшилося відшкодувань у сфері земельних правовідносин - 51 млн. 315 грн.

Виконання судових рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища зі 130 тис. грн. за аналогічний період минулого року наразі збільшилось до 2 млн. 45 грн.

Також, за словами Людмили Олійник, на виявлені порушення в діяльності службових осіб органів державної виконавчої служби прокурори реагували шляхом оскарження їх дій, рішень та протиправної бездіяльності в порядку відомчого контролю. Протягом зазначеного періоду внесено 28 таких скарг, які керівництвом ДВС задоволено.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на