Згадати все: "Танок на майдані Конґо" заспіває полтавцям свої хіти

У Полтаві відбудеться концерт харківського гурту "ТНМК"
Depo.
21 грудня 2016 09:51
ФОТО: depo.ua
Згадати все: "Танок на майдані Конґо" заспіває полтавцям свої хіти
Згадати все: "Танок на майдані Конґо" заспіває полтавцям свої хіти

У ювілейному шоу гурт продемонструє всі хіти за 20 років творчості, повідомляє Depo.Полтава.

Гурт "ТНМК" утворився у Харкові 1989-го року. Склад групи за роки існування майже не змінювався. Перша назва гурту - "Новые дома" - походить від назви мікрорайону Харкова, де жили всі учасники гурту. Коли ж музиканти стали проживати у різних районах, то назву змінили.

ТНМК стали переможцями фестивалю "Червона Рута-97" (кращий танцювальний проект і кращий шлягер фестивалю), двічі отримувала Золоте перо Жар-Птиці від фестивалю "Таврійські Ігри" в номінації "Краща Альтернативна Група". Під час проведення "Євро-2012" гурт грав у фан-зонах 9-ти міст учасників.

"Конґівці" брали участь в більш ніж 100 фестивалях в Україні, Канаді, Франції, Німеччині, Польщі, Угорщині, Росії. Учасники гурту записали більше 20 дуетів з артистами з різних країн - Apollo 440 (Велика Британія), Mgzavrebi (Грузія), Міхей (Росія), Софія Ротару, Ніна Матвієнко та інші відомі виконавці. У 2015 році гурт випустив живий альбом та фільм-концерт "Симфо хіп-хоп".

Зараз гурт у своєму репертуарі має більше сотні пісень та дванадцять альбомів.Ювілейні концерти містами України стануть логічним завершенням 20-річної творчості гурту "ТНМК". Проте музиканти і далі створюватимуть якісну музику та завойовуватимуть серця слухачів.

Що: концерт гурту "ТНМК", присвячений 20 рокам творчості.
Де: концерт-холл "Villa Крокоділа" (Першотравневий проспект, 20б).
Коли: 23 грудня о 20:00.Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".