Чергові жертви негоди: У Полтаві біля зупинки "Зигіна" на дитину впала снігова брила (ФОТО)
Глиба звалилась на голови жінки і дитини, останню госпіталізували до лікарні з тяжкими травмами
- Полтава
-
2 лютого 2019 14:05
Сьогодні, 2 лютого, близько 12:40 у Полтаві біля зупинки громадського транспорту "Зигіна" на жінку та дитину впала снігова брила. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв, пише Depo.Полтава.
За попередньою інформацією, дитина отримала тяжкі травми. Всі обставини події з'ясовують правоохоронці. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст. 367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість). .
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 24 січня у Полтаві біля зупинки громадського транспорту "Зигіна" на 47-річну жінку впала бурулька. Очевидці викликали швидку медичну допомогу, якою жінку доправили до травмпункту. Потерпіла отримала ушкодження голови. Поліція за даним фактом проводить перевірку.
30 січня у Кременчуці на проспекті Свободи, в районі зупинки "Гвардійська", на 16-річного підлітка з даху п'ятиповерхівки впала крижана брила. Це трапилося у той момент, коли хлопець виходив з магазину. Юнака госпіталізували у реанімаційне відділення місцевої лікарні. Відомо, що була проведена операція.
А 31 січня, у Полтаві по вул. Європейській, 110 бурулька та пласт снігу впали на 43-річного чоловіка. Потерпілий отримав забої правої надбрівної ділянки, правого плеча, нирки, закриту травму живота.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 21:28На Полтавщині викрили 18 осіб на зловживаннях із бюджетними коштами та у сфері довкілля
- 21:26Новий для українців штам коронавірусу Stratus виявили на Полтавщині
- 20:51Ексчиновник Полтавської міськради разом з трьома підприємцями привласнив понад 3,6 мільйона бюджетних гривень
- 22:43Українцям обіцяють якісний зв’язок на автошляхах і в селах
- 18:33Змушував плазувати та цілувати йому ноги: У Полтаві правоохоронці затримали іноземця, який знущався над жінкою
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 22:27Посадовці з Полтавщини організували корупційну схему з "чорною касою" в 4 млн грн (ФОТО) ФОТО
- 12:58За побиття військовослужбовців ТЦК судитимуть трьох жителів Полтавщини
- 20:31На Полтавщині стався землетрус
- 13:42ТЦК у Полтаві поскаржився на "нездорову частину суспільства", яка допомогла втекти мобілізованим
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 10:50Пікнік: як правильно спланувати та що врахувати для комфортного відпочинку Актуально
- 11:47Під час нічної атаки постраждала залізнична інфраструктура у двох регіонах, - УЗ
- 11:02На Полтавщині виготовляли косметику та парфуми під марками відомих світових брендів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко