ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зірки української естради допомагають рятувати життя малюка з Полтавщини

Минулої п'ятниці у Лубнах відбувся благодійний концерт під назвою "Допоможемо Владу". Мета заходу - зібрати необхідні кошти для лікування малюка за кордоном
Depo.
12 жовтня 2015 09:27
ФОТО: depo.ua
Зірки української естради допомагають рятувати життя малюка з Полтавщини
Зірки української естради допомагають рятувати життя малюка з Полтавщини

Життя маленького Владика Піддтоптаного з Лубен поділено на дві частини - безболісне життя "до" і сповнене болю і страждань - "після". У листопаді 2014 року лікарі поставили йому страшний діагноз: гострий лімфобластний лейкоз (рак крові), повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Сайт города Полтавы".

Владик не знає, що означають цi слова, йому про це не кажуть. Але дитина вже познайомилася з високодозною хiмiєю, лiкарями та сотнями болiсних аналiзiв.

Врятувати життя Владу може тiльки трансплантацiя кiсткового мозку вiд неродинного донора в Iталii, а на це потрiбно 140000 євро. Саме тому артисти, громадськi дiячi, телеведучi об'еднались заради допомоги маленькiй дитинi.

Дізнавшись, що Влад потрапив у біду, музикант Володимир Дорош кинув всі сили на порятунок маленького жителя свого міста. За ініціативи Благодійного Фонду Володимира Дороша було організовано благодійний концерт "Допоможемо Владу разом", всі зібрані кошти від якого перерахують батькові Влада на лікування дитини.

Музикант Володимир Дорош і група "Гармонія" підключили максимальну кількість людей, щоб зібрати кошти на лікування Влада, та залучили представників ЗМІ з усієї України. На заклик про допомогу відгукнулися українські зірки та медійники: всесвітньо відомий скрипаль Василь Попадюк, головний редактор журналу "Ukrainian people" Тетяна Середа-Баддер, телеведуча Олена Фiлонова, народна артистка Украiни Наталя Шелепницька, телеведуча і модель Габріела Масанга, заслужена артистка України Ярослава Руденко, заслужений артист України Петро Чорний, співачка Марія Яремчук, дизайнер Влада Литовченко та багато інших.

Допомогти Владу можна, допомогти, переказавши грошi на рахунок батька Влада.
Рахунок: 29244825509100 в Лубенському вiддiленнi ПРУ КБ Приватбанк м.Лубни.
МФО 305299
КОД 14360570
Номер картки 4149497827737810 на iм'я батька Влада-Сергiя Пiдтоптаного.
Телефон батька - 050164-88-83.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.