ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зранку на Полтавщині спалили майже дві сотні свиней

У Пирятинському районі почали спалювати свиней хворих на африканську чуму
Depo.
10 серпня 2015 09:43
ФОТО: depo.ua

Відповідно до протокольного рішення Пирятинської районної комісії ТЕБ та НС від 09.08.2015 року надзвичайна подія пов'язана з африканською чумою свиней класифікується, як надзвичайна ситуація, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Сайт города Полтавы".

Спалюють інфікованих африканською чумою свиней (далі АЧС) на відстань 2 кілометрів від села Харківці. Залучено екскаватор для проведення земельних робіт, де проводиться спалення туш та субпродуктів інфікованих АЧС. До місця спалювання працівниками завезено дрова, та 2 вантажні автомобілі автошин.

Працівниками ДСНС проводяться заходи по закладці дров, автошин, ПММ в яму для спалювання свинячих туш та субпродуктів. Завантажено туші та субпродукти інфіковані АЧС із морозильної камери на автомобілі перевезено та вивантажено їх.
Продовжують роботу чотири дизбар'єри: три на в`їзді (виїзді) з села Харківці та один на виїзді з території підприємства, де зберігаються інфіковані туші свиней. На кожному дизбар'єрі цілодобово чергують представники ветмедицини та міліції.

Постами проводиться дезінфекція техніки, що виїздить із території 3-х кілометрової карантинної зони та контроль за недопущенням вивезення живого скота та м'яса. Працівниками ветмедицини, Пирятинського РВ УМВС та сільської ради, проведено попереднє опитування громадян села Харківці, щодо наявності в приватних володіннях свинопоголів'я, яке підлягає знищенню.

Станом на 6 год. 00 хв. 10.08.2015 року шляхом спалювання, знищено 195 туш інфікованих АЧС, залишилося ліквідувати 84 туші свиней та 10 тонн субпродуктів. До ліквідації надзвичайної ситуації залучено 64 особи, з них 23 працівника ДСНС та 21 одиниця техніки. Контроль за ходом виконання робіт здійснює оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області на чолі з начальником Головного управління.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.