"Ворскла" з мінімальним рахунком здолала харківський "Металіст"

Полтавцям нарешті вдалося перервати серію нічиїх

"Ворскла" з мінімальним рахунком здолала…

Після складних кубкових поєдинків полтавська "Воркла" все-таки виборола перемогу у чернігівської "Десни", а харківський "Металіст" програв "Миколаєву" з рахунком 2:1. Тож до Полтави харків'яни прибули з єдиною метою - забивати, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Проте втілити мету насправді не вдалося. Перші 25 хвилин "Металіст" спостерігав, як ворскляни розігрували м'яча. Кілька атак провели біло-зелені, але вони так і лишилися не завершеними. Глядачі на трибунах спостерігали, як "Металіст" бігає за м'ячем і не може його спіймати.

Полтавцям нарешті вдалося перервати серію нічиїх - фото 1

Лише після половини тайму харків'яни почали переходити до атаки, вибиватися до центру поля та виходити на частину ворсклян. Остання, в свою чергу, під кінець тайму активізувала свої дії, але кілька небезпечних атак все ж лишилися нереалізованими моментами полтавців.

Полтавцям нарешті вдалося перервати серію нічиїх - фото 2

Другий тайм продовжив смугу нереалізованих моментів, проте небезпеки не було з обох боків. Зрештою вболівальники харків'ян, розважаючись на трибунах, не помітили як "Металіст" здав позиції. А ворскляни навпаки розпочали активно атакувати. Їхнє бажання виграти демонструвалося кожним дотиком до круглого. Проте В'ячеслав Чурко жорстко відповів на контратаку та пробив по воротах. Воротар на місці. Герой матчу Дитятьєв з подачі Даллку реалізував прекрасний момент. На табло 1:0 на користь господарів стадіону.

Полтавцям нарешті вдалося перервати серію нічиїх - фото 3

На післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК "Ворскла" Василь Сачко розповів, що на його погляд, у першому таймі біло-зелені створили чимало гострих моментів. За його словами, великим плюсом для команди є те, що вона не пропустила сьогодні жодного гола і доклала максимум зусиль, щоб забити, тим самим перервавши серію нічиїх.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.