Макухівське сміттєзвалище перетворюється на техногенну катастрофу
Вперше проблема сміттєзвалища випливла ще у 90-х роках, наразі ділянка розрослася до 17 га
- Полтава
-
5 августа 2015 17:48
Каменем спотикання на нараді першого заступника голови ОДА Андрія Пісоцького виявилася Макухівка, передає Depo.Полтава з посиланням на "Сайт города Полтавы".
Звалище у Макухівці існує понад 60 років. Вперше жителі звернулися до місцевої влади із проханням вирішити проблему сміттєзвалище ще у 90-х роках минулого століття. Відомо, що сміття з усієї Полтави звозять саме до Макухівки. За ці роки звалище розрослося до небачених розмірів - 17 га. Місцеві жителі скаржаться на шалений сморід, оскільки сміття знаходиться за 300 метрів від житлових будинків. Воду із колодязів пити неможливо, дорога внаслідок постійного руху вантажного транспорту, що вивозить сміття, розбита.
Задля вирішення проблеми сміттєзвалище залучено експертну групу німецького товариства GIZ "Реформа управління на сході України", повідомив директор Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА Олександр Тонков. Наразі розроблені пропозиції: полігон, який діє, привести до відповідності стандартам, поряд з теперішнім полігоном створити новий майданчик, паралельно зробити сміттєсортувальну станцію. Ще є варіант повного закриття полігону та будівництво на новій ділянці нового сміттєзвалища.
Нагадаємо, збудувати сміттєпереробний завод планував ще у 2009 році тодішній міський голова Андрій Матковський. Проте, після виборів у 2010 році до влади прийшов Олександр Мамай і про Макухівську проблему забули.
Із міськвиконкому на нараду ніхто не прийшов. Андрій Пісоцький зауважив, що при подальшому бойкотуванні цієї проблеми міською радою, він змушений звернутися до правоохоронних органів.
Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.
Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Полтава
Все новости на одном канале в Google News
- 10:02Минобороны обновило порядок выплаты помощи семьям погибших военных
- 11:36В Полтаве открывают "Парк Легенд" с "живыми" великанами и троллями ФОТО
- 18:29Распродажа украинских футболистов от лидеров чемпионата: Ванат в Испанию, Судаков в Португалию +ВИДЕО ВСЕХ ГОЛОВ ТУРУ УПЛ ФОТО Видео
- 09:03В Укргидрометцентире спрогнозировали, какой будет погода в Украине в сентябре
- 12:30Скандальный банк через суд "рейдерит аграрное предприятие в Полтавской области, — СМИ
- 12:55 Как противодействовать новому штамму коронавируса: Украинские вирусологи поделились результатами исследований Новости компаний
- 11:18После российских обстрелов в Кременчуге находят неразорвавшиеся кассетные боеприпасы, — мэр
- 15:54Стартовал чемпионат страны по футболу в высшем дивизионе: лидеры уверенно начинают, "Карпаты" теряют очки дома
- 09:41В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в августе
- 10:50Пикник: как правильно спланировать и что учесть для комфортного отдыха Актуально
- 10:18На Полтавщине ночью работала ПВО, из-за атаки дронов повреждено жилье
- 09:40В Полтаве раздался взрыв — на город двигались "шахеды"
- 10:19Ночью неподалеку от Полтавы зафиксировали землетрясение
- 07:01Оккупанты ночью атаковали дронами Полтавщину
- 11:20В Укргидрометцентре рассказали, какой будет погода в Украине в июле
- 11:40Минобороны анонсировало штрафы за нарушение военного учета в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" назначила новые поезда на лето (СПИСОК)