"АвтоКраз" представив на військових зборах свої нові розробки

Автозавод з Полтавщини на навчальних зборах продемонстрував військовим переваги власної автотехніки
Depo.
25 листопада 2016 11:20
ФОТО: depo.ua
"АвтоКраз" представив на військових зборах свої нові розробки
"АвтоКраз" представив на військових зборах свої нові розробки

Кременчуцький завод "АвтоКрАЗ" широкою експозицією автомобілів у польових умовах долучився до  проведення військових навчальних  зборів, що проводилися в смт. Гончарівське для підрозділів озброєння та тилу Сухопутних військ ЗС України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу заводу.

Комбриги, що з'їхалися на навчання, відзначили наявність в арсеналі заводу різної спецтехніки для переднього краю та тилу, що значно поліпшила б забезпечення підрозділів усім необхідним.

"АвтоКраз" представив на військових зборах свої нові розробки - фото 1

Зокрема, пильна увага військових була прикута до нової 5-кубової автоцистерни для питної води та ізотермічного фургону. За їх розповіддю, ворог гатить більш по "водовозкам", ніж паливозаправникам, бо розуміє, що без питної води на передовій нікуди. Тому таких машин наразі бракує, а з тих, що є в наявності  на базі старих ЗіЛів, МаЗів та КАМАзів – частина "на приколі", решта має слабкі технічні властивості по прохідності, що унеможливлює її використання в екстремальних кліматичних умовах та на бездоріжжі.

"АвтоКраз" представив на військових зборах свої нові розробки - фото 2

Серед інших переваг автоцистерни - вдале поєднання  із надбудовою повнопривідного шасі КрАЗ, яке доставить вантаж будь-якого об'єму до потрібного пункту призначення, незалежно від умов його розташування. До того ж капотне компонування захистить при випадкових наїздах на вибухові пристрої.

 А ізотермічний фургон, який, до речі, військові спочатку сприйняли як імпортну техніку,  став би в нагоді особливо влітку для забезпечення військових частин якісним продовольством. Порадував військових і новий броньований КрАЗ-Халк, у якому вони вбачають відмінну штабну машину – нижчий, маневреніший за попередників, надійний броне захист та потужне оснащення.

Цікавилися військові й броньованою важкою технікою КрАЗ – Фіоною та Шреком. Очевидці їх використання у підрозділах і на передовій відзначили міцність бронекорпусу цих моделей та їх високу прохідність.

"АвтоКраз" представив на військових зборах свої нові розробки - фото 3

Протягом навчань йшов конструктивний діалог виробника із експлуатаційниками: усі пропозиції військових щодо конструктивних вдосконалень, створення нових моделей військової техніки,  КрАЗ узяв на замітку.

Такі навчальні збори, на думку обох сторін, дуже дієвий спосіб особистого спілкування військових і виробників, чудовий  майданчик для ознайомлення з новою ефективною, із сучасним обладнанням, технікою вітчизняного виробництва, яку можна використовувати для виконання різних завдань озброєння і тилу.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".