ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"БПП" не визначилась з кандидатом на посаду міського голови

Політична партія "Солідарність - Блок Петра Порошенка" не буде представляли своїх висуванців до прийняття нового виборчого законодавства
Depo.
23 липня 2015 14:34
ФОТО: depo.ua

Журналісти лише запитали чи висуватиме партія кандидатом на посаду міського голови екс-мера Андрія Матковського, а у відповідь наступного дня отримали заяву.

Щось коментувати, когось представляти і висувати партія "Солідарність", до прийняття нового виборчого законодавства, відмовляється. Підбирати кандидатури також планують пізніше за участі громадськості та преси, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на заяву прес-служби "БПП". У документі повідомляється, що партія має намір брати участь у виборах до місцевих рад усіх рівнів, а на посаду міського голови може з'явитися, навіть, безпартійний кандидат.

Що стосується Андрія Матковського, який під час парламентських виборів у агітації використовував кольори та назву "Блоку Петра Порошенка", про нього прес-служба згадала побіжно: "У партії немає жодних претензій щодо Андрія Матковського, прізвище якого прозвучало з уст журналістів. Він має високий рівень підтримки полтавців."

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.