ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Дивне місто Миргород" - у десятці наймальовничіших місць України для літнього відпочинку

Щоб обрати відпочинок для душі не обов'язково їхати за кордон. Мальовничу природу, цілющу воду та затишні місця можна знайти і в Україні, більше того, у Полтавській області
Depo.
20 липня 2015 15:51
ФОТО: depo.ua
"Дивне місто Миргород" - у десятці наймальовничіших місць України для літнього відпочинку
Мигород - місто-колиска славетних українських діячів мистецтва

Миргород - місто-колиска славетних українських діячів мистецтва. Саме тут Тарас Шевченко написав поему "Великий льох", тут любив бувати Григорій Сковорода, миргородська земля дала Україні братів Рудченків, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на Еспресо TV. Саме перу Миколи Гоголя належать слова "Дивне місто Миргород".

Еспрессо.ТВ віднесли Миргород до наймальовничіших місць України для відпочинку завдяки цілющій мінеральній воді та живописним місцевим курортам. Чотири санаторії славляться далеко поза межами України завдяки лікувальним властивостям мінеральних вод, чистому повітрю та річці Хорол. Крім того, Миргород вважається одним із найдавнішим поселень на Лівобережній Україні.

До списку наймальовничіших місць ввійшли також міста Ужгород та Чернівці, острів Березань у Миколаївській області, селище Вилкове Одеської області, Буцький каньйон Черкаської області, озеро Синевир у Закарпатській області та ін.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.