ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Полтавафарм" переходить до нападу

Директор комунального підприємства Наталія Стецюк пояснила свої високі преміальні та розповіла, що готує позов проти Держфінінспекції
Depo.
20 липня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua
"Полтавафарм" переходить до нападу
"Полтавафарм" переходить до нападу

Скандал, що розгорівся навколо комунального підприємства "Полтавафарм" не вщухає і сьогодні. Тим більше, його керівниця готується йти в суд та захищати свої права, оскільки вважає себе публічно звинуваченою, передає Полтава.depo.ua із посиланням на інтерв'ю очільниці підприємства інтернет-виданню "Полтавщина". Директор вважає, що "Полтавафарм" мають намір захопити, оскільки воно є найбільшим комунальним підприємством фармацевтичного напрямку в Україні. Особливості роботи підприємства, вказані очільницею, не надто відрізняються від тих, що опублікував у зверненні колектив "Полтавафарм".

Стосовно зарплати, очільниця пояснила: система преміювання була запроваджена до неї. Попередній директор отримував точно таку ж суму, проте жінка погодилася, що в умовах нинішніх реалій варто було б підняти питання високих преміальних. Займаючи пост директора із 2011 року Наталія Стецюк цього не зробила. При укладанні із нею контракту у 2014 році розмір преміювання погоджувався із Департаментом охорони здоров'я. На запитання чи стосувалися премії усіх працівників підприємства, Наталія Стецюк відповіла, що це суто юридичне питання, і у разі виникнення непорозумінь варто звертатися до суду, а не публічно звинувачувати, як вчинила Держфінінспекція із нею. Вона планує подати проти інспекції позов. Проте на запитання про преміальні інших працівників підприємства відповідь так і не була надана.

До речі, відповідь на дане питання не була надана також і журналістам Полтавського Гомадського ТВ, які відправили відповідний інформаційний запит, а у відповідь отримали судовий позов.
У опублікованому нещодавно зверненні працівників "Полтавафарм" також ні словом не йдеться про преміювання очільника і її заробітну платню. Цифра з уст Наталії Стецюк досі не пролунала.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.