"Полтавафарм" переходить до нападу

Директор комунального підприємства Наталія Стецюк пояснила свої високі преміальні та розповіла, що готує позов проти Держфінінспекції
Depo.
20 липня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua
"Полтавафарм" переходить до нападу
"Полтавафарм" переходить до нападу

Скандал, що розгорівся навколо комунального підприємства "Полтавафарм" не вщухає і сьогодні. Тим більше, його керівниця готується йти в суд та захищати свої права, оскільки вважає себе публічно звинуваченою, передає Полтава.depo.ua із посиланням на інтерв'ю очільниці підприємства інтернет-виданню "Полтавщина". Директор вважає, що "Полтавафарм" мають намір захопити, оскільки воно є найбільшим комунальним підприємством фармацевтичного напрямку в Україні. Особливості роботи підприємства, вказані очільницею, не надто відрізняються від тих, що опублікував у зверненні колектив "Полтавафарм".

Стосовно зарплати, очільниця пояснила: система преміювання була запроваджена до неї. Попередній директор отримував точно таку ж суму, проте жінка погодилася, що в умовах нинішніх реалій варто було б підняти питання високих преміальних. Займаючи пост директора із 2011 року Наталія Стецюк цього не зробила. При укладанні із нею контракту у 2014 році розмір преміювання погоджувався із Департаментом охорони здоров'я. На запитання чи стосувалися премії усіх працівників підприємства, Наталія Стецюк відповіла, що це суто юридичне питання, і у разі виникнення непорозумінь варто звертатися до суду, а не публічно звинувачувати, як вчинила Держфінінспекція із нею. Вона планує подати проти інспекції позов. Проте на запитання про преміальні інших працівників підприємства відповідь так і не була надана.

До речі, відповідь на дане питання не була надана також і журналістам Полтавського Гомадського ТВ, які відправили відповідний інформаційний запит, а у відповідь отримали судовий позов.
У опублікованому нещодавно зверненні працівників "Полтавафарм" також ні словом не йдеться про преміювання очільника і її заробітну платню. Цифра з уст Наталії Стецюк досі не пролунала.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.