"Полтававодоканал" звинувачує власників гаражів у провалі колектора

У виникненні аварії, що призвела до зсуву в прірву двох гаражів по вулиці О. Гончара, звинувачують незаконне будівництво
Depo.
3 листопада 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
"Полтававодоканал" звинувачує власників гаражів у провалі колектора
"Полтававодоканал" звинувачує власників гаражів у провалі колектора

Наразі знайти справжнього винуватця аварії, що призвела до зсуву в прірву двох гаражів по вулиці О. Гончара неможливо, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Сайт міста Полтави.

Власники гаражів звинувачують робітників "Полтававодоканалу", які нібито не займалися ремонтом місцевих колекторів, тому вода і підтопила гаражі.

Однак комунальники кажуть, що справа зовсім в іншому.

Більшість колекторів міста будувалися ще в 1960-х роках із залізобетону, а причиною несправності таких колекторів стає сульфатно-газова корозія, яка руйнує бетон.

"Після цього як раз і може відбуватися просідання ґрунту і його провал", - повідомив в. о. головного інженера Євген Забишний.

Минулої зими на цій ділянці вже виконувалися ремонтні роботи. Комунальники попереджали про можливість екологічного лиха, запевняють у "Полтававодоканалі".

Швидкому і якісному ремонту перешкоджають гаражі, побудовані з порушенням будівельних норм, прямо в охоронній зоні колектора.

Євген Забишний також зазначив, що будівельні норми існують, щоб їх виконувати, а не порушувати, тому результат може бути сумний і несподіваний. Так само, як і власники гаражів, "Полтававодоканал" має значні збитки:

"- Зараз на цій ділянці по вулиці Гончара працюють провідні фахівці підприємства, змонтований тимчасовий обвідний напірний колектор, а також насосна станція для перекачування стоків. Для повноцінного проведення ремонтних робіт потрібні провідні фахівці, якісна техніка і фінансування. Ми зверталися до міської влади щоб отримати фінансову допомогу на проектування ділянки.Наразі маємо відповідне рішення, тому залишається чекати фінансування."

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".