"Ширка" в Полтавській міській раді поставила вирішення питань на конвейер

За півтори години депутати розглянули 64 питання, всі пропозиції опозиційних партій проігнорували
Depo.
29 листопада 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
"Ширка" в Полтавській міській раді поставила вирішення питань на конвейер
"Ширка" в Полтавській міській раді поставила вирішення питань на конвейер

Міський голова Полтави Олександр Мамай може бути цілком задоволеним перебігом восьмої сесії Полтавської міської ради, що відбулася 29 листопада, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Цього дня йому та так званій широкій коаліції, у складі партій "Блоку Петра Порошенка", "Батьківщини", "Совість України" та "Рідне місто",  вдалося швидко прийняти всі необхідні рішення.

Не було традиційних розвішаних по сесійній залі плакатів, акцій протесту, а громадські та партійні активісти не робили спроб зірвати сесію. За півтори години міська рада проголосувала 64 питання. Слабкі спроби опозиції внести на розгляд сесії якісь свої поправки до запропонованих питань натикалися на моноліт "ширки", яка їх одразу ж, без обговорення, відхиляла.

Наполегливість проявив депутат від Соціал-Демократичної партії Олександр Шамота, який на протязі всієї сесії неодноразово піднімав питання протокольного доручення щодо перевірки наявності та стану техніки для прибирання снігу у місті. Але Мамай кожного разу відмовляв у прийнятті цього доручення, а під кінець сесії вже відверто глузував з Шамоти.

Шамота висловив підозру, що така позиція міського голови обумовлена тим, що вся дорожня техніка вже розпродана або здана в оренду, тому перевіряти нічого. А готовність комунальних служб до зимових стихій залишається під питанням.

Нагадаємо, що полтавські депутати під головуванням мера Олександра Мамая прийняли на цій сесії декілька резонансних рішень. Насамперед, надали дозвіл для будівництва тимчасових споруд в історичному центрі міста та інших велелюдних місцях Полтави, затвердили детальний план територій кварталу, обмеженого вулицями Миру, Сакко, Громадською та річкою Ворскла ( хоча мер всіх запевнив, що пляж на цій території забудовувати не будуть) і узаконили будівництво багатоповерхівки по вулиці Єлизавети Милорадович на ділянці, яка призначена для індивідуальної забудови.

Не забули депутати роздати комунальне майно самим собі в оренду та встановити розмір пайової участі забудовників у розвиток інфраструктури міста на рівні 0,05% від вартості об'єкта забудови.

Швидко розглянувши всі питання мер Олександр Мамай, під звуки гімнів України та Полтави, закрив восьму сесію.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".