22PushupChallenge: Полтава підтримає учасників бойових дій на сході України

Полтавців закликають долучитися до раптівки на підтримку учасників російсько-української війни

Depo.
17 лютого 2017 10:23
ФОТО: depo.ua

19 лютого 2017 року у Полтаві відбудеться масова акція підтримки учасників бойових дій на сході України - раптівка "22PushupChallenge", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міської організації ВО "Свобода".

Початок заходу о 12:00.

Місце збору активістів - площа перед Полтавською обласною державною адміністрацією. Тут небайдужі полтавці на підтримку учасників російсько-української війни відтиснуться від землі 22 рази та передадуть естафету иншому місту України. Під час акції збиратимуть кошти для "Ветеранського центру соціяльно-психологічної адаптації учасників АТО (РУВ)" у Полтаві.

Довідка. В Україні набирає обертів започаткована у 2016 році в США раптівка "22PushupChallenge", яка полягає у потребі відтиснутись від підлоги 22 рази перед відеокамерою 22 дні поспіль. Адже за статистикою в США майже 22 ветерани щодня вчиняли самогубство.

Ідея масової акції у Полтаві - привернення уваги до проблем ветеранів, підтримка бійців, які повернулись із зони бойових дій на сході України і потребують моральної підтримки.