ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

289 тисяч гривень отримають звільнені працівники "МШЕД"

Комунальне підприємство незаконно звільнило співробітників, рішенням суду тепер поновлює їх на роботі та виплачує борги по заробітній платні
Depo.
20 липня 2015 09:23
ФОТО: depo.ua

У червні 2014 року комунальне підприємство "Міська шляхово-експлуатаційна дільниця" почало звільняти співробітників. Самі ж потерпілі розповідали, що їм звільнення мотивували нестачею грошей для виплати зарплатні, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на інтернет-видання "Полтавщина". Начальник "МШЕД" Олег Вовк тоді пояснив це тим, що підприємство не потребує такої кількості трактористів та механізаторів. Рік тому прокуратура подала позови до суду за фактом незаконного звільнення працівників.

У судовому реєстрі зафіксовано 13 справ. В усіх випадках суд виправдав потерпілих та постановив поновити їх на роботі із виплатою зарплати за вимушений прогул. Розгляд деяких справ завершився лише у квітні 2015 року, тож борг за зарплатою становив кілька десятків тисяч. Загальна сума боргу перед незаконно звільненими працівниками становить 289 тисяч гривень.
До кінця червня 2015 року КП "МШЕД" намагався в апеляційному суді спростувати попереднє рішення, проте безрезультатно.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.