ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аеропорт "Полтава" готують до пасажирських перевезень

На полтавському летовищі хочуть відновити пасажирські рейси
Depo.
3 серпня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua
Аеропорт "Полтава" готують до пасажирських перевезень
Аеропорт "Полтава" готують до пасажирських перевезень

Питання про закриття аеропорту «Полтава» взагалі не повинно стояти. Про це заявив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на брифінгу під час робочого візиту до Полтавської області 31 липня. Міністр ознайомився з роботою Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» та провів робочу нараду з його керівництвом, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Вісник Кременчука".

Головна тема зустрічі - розвитку аеропорту. Зараз підприємство обслуговує лише чартерні рейси та зацікавлене у відновленні регулярних пасажирських перевезень. Для досягнення цієї мети Міністр наполегливо порекомендував виконувачу обов'язків генерального директора «Аеропорт-Полтава» Юрію Коліснику розробити бізнес-план та розпочати активні переговори з авіаперевізниками.

Крім того, Міністерство розгляне питання підвищення аеропортових зборів для Полтавського аеропорту. Також Міністр поділився планами відомства щодо створення єдиної компанії, що об'єднає аеродроми країни, та буде централізовано акумулювати кошти за зліт-посадку виключно для ремонту злітно-посадкових смуг.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.