ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Акція протесту під стінами ОДА зібрала близько 10 мітингувальників

Більшість полтавців пішли на відкриття меморіальної дошки учаснику АТО чи просто не підтримують дії "Правого сектору"
Depo.
15 липня 2015 17:31
ФОТО: depo.ua
Акція протесту під стінами ОДА зібрала близько 10 мітингувальників
Акція протесту під стінами ОДА зібрала близько 10 мітингувальників

Відповідь на це питання складно дати, навіть, голові обласної організації військово-політичного руху "Правий сектор" Марку Чаусу. За його словами, мітингувальники кілька днів пікетували міліцію, проте це не дало ніяких результатів, міліціянти їх не почули, повідомляє кореспондент Полтава.depo.ua. "Ми мирішили переміститися під стіни ОДА і хочемо достукатися до голови облдержадміністрації та голови обласної ради", - розповів Марко Чаус.

Проте до мітингувальників ні перший, ні другий чиновник не вийшов. На перший погляд взагалі не зрозуміло, що триває мітинг. Кілька осіб, а якщо по правді, то преси було більше ніж самих мітингувальників. Перехожі розуміли, що триває мітинг лише по наявності камер, мікрофонів та диктофонів, які представники ЗМІ тримали при собі. "Ми тільки-но розбили наметове містечко. Якщо прийдете увечері, то людей буде більше", - запевнив Марко Чаус.

Акція протесту під стінами ОДА зібрала близько 10 мітингувальників - фото 1

Стосовно вимог, із якими представники "Правого сектору" вийшли до адмінбудівлі, то вони озвучені головним офісом на загальноукраїнському рівні:
1. Відставка міністра МВС Арсена Авакова;
2. Притягнення до відповідальності керівництва Закарпатської МВС;
3. Зняття депутатської недоторканості із нардепа Ланьо;
4. Неупереджене розслідування подій, що відбулися у Мукачево.

Акцію протесту за одними даними організовано на 13.30, за іншими - на 14.00. Проте станом на 14.30 на площі біля ОДА зібралося не більше 10 мітингувальників.
"Не будемо говорити, що народ нас не підтримує, оскільки сьогодні сталася подвійна акція: відкриття меморіальної дошки нашому побратиму на фасаді технічного університету. Після завершення акції люди підійдуть сюди обов'язково. Дана акція безстрокова", - розповіла член "Правого сектору", учасник бойових дій Альтаїр.

Акція протесту під стінами ОДА зібрала близько 10 мітингувальників - фото 2

За її словами у наметі, що знаходиться поруч будуть цілодобово чергувати люди. Триватиме мітинг до того часу, доки їхні слова не будуть почуті, а вимоги виконані.
Мітингувальники очікували керівництво ОДА та ОР, а до них вийшов в. о. директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Юрій Варченко, який розповів, що він виконує суто комунікативну роль між громадянами та керівництвом ОДА.

"Наразі керівництво працює по планових завданнях. Тож до людей виходимо ми, дізнаємося із якими проблемними питаннями звернулися громадяни та доводимо цю інформацію до відома керівництва. І лише керівництво приймає рішення", - розповів Юрій Варченко.

Нагадаємо, що за словами Марка Чауса мітинги проводяться кожного дня під стінами УМВС України в області. Щоправда вони нечисленні.