ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Андрій Матковський має намір позиватися до газети "Полтавський вісник"

Щотижневик розмістив рекламні матеріали без відповідної позначки
Depo.
8 листопада 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
Андрій Матковський має намір позиватися до газети "Полтавський вісник"
Андрій Матковський позиватиметься до газети "Полтавський вісник"

У 45-ому номері щотижневої газети "Полтавський вісник", яка належить Полтавській міській раді, розміщено два матеріали рекламного характеру без відповідної позначки на сторінці, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ОПОРУ.

Зміст цих текстів має ознаки чорного піару. Представник штабу кандидата на посаду міського голови Віталій Нікіпєлов заявив, що Андрій Матковський має всі підстави позиватися на комунальну газету.

Статті, які очорнюють одного із кандидатів на посаду міського голову Андрія Матковського, розміщені на другій та третій сторінці видання. Перший матеріал називається "Як Матковський набрав голоси", де показується нібито схема підкупу виборців цим кандидатом. Автор статті, Віктор Бажан, побачив цю схему у вигляді піраміди, де виборець, проголосувавши, повинен віддати картку з однією смужкою "старшому" – десятнику, той, зібравши усі картки, передає картку із двома смужками "ТОПу" – сотнику. А "ТОП", у свою чергу, повинен передати картку із трьома смужками "куратору", що підтверджує факт голосування 100 осіб.

Андрій Матковський позиватиметься до газети "Полтавський вісник" - фото 1

Друга публікація під заголовком "Як за роки мерства стати доларовим мільйонером і вивезти гроші полтавців в офшорні зони – знає і вміє Андрій Матковський" також очорнює цього кандидата, розповідаючи про його "гріхи" за минулі роки, коли Андрій Матковський був міським головою (2006-2010 рр.). У ній йдеться про те, що Андрій Матковський "приватизував ледь не півміста", спалив дитячу бібліотеку, позбавив території школу №3 та Малу академію мистецтв імені Раїси Кириченко, утискав підприємців. Окрім того, говориться про те, що Андрій Матковський має нерухомість та живе у Австрії, разом зі своєю командою політтехнологів очорнює інших кандидатів, а також будує "фінансові піраміди у стилі Мавроді".

Спостерігачі ОПОРИ зв’язалися із головним редактором Ларисою Семенягою, яка зазначила, що цей матеріал є рекламним, й інформація про це розміщена на останній сторінці дрібним шрифтом.

На звороті ледь видними літерами надруковано: "За зміст та достовірність рекламних оголошень відповідальність несуть рекламодавці. Матеріали із позначкою та під рубриками "Політика", "Вибори", "Актуально" та "Регіон" друкуються на правах реклами".

Голова штабу Антрія Матковського Віталій Нікіпєлов зазначив, що вищезгаданий кандидат має усі підстави для того, щоб судитися із "Полтавським вісником", і буде це робити.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава