Автівки "КрАЗ" отримали схвальні відгуки на військових навчаннях

Автовиробник з Полтавщини представив військовим свою нову автотехніку
Depo.
16 грудня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua
Автівки "КрАЗ" отримали схвальні відгуки на військових навчаннях
Автівки "КрАЗ" отримали схвальні відгуки на військових навчаннях

Виробник автотехніки з Кременчука прийняв участь у чергових зборах головних старшин полків, бригад, оперативних командувань Збройних Сил України, що проходили 13-15 грудня у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС "Десна", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу підприємства.

Під час проведення інтенсивних тренувань із бойової підготовки, військових знайомили із сучасною технікою "КрАЗ", призначеною для виконання різних завдань на передовій та в тилу. Зокрема, "АвтоКрАЗ" представив на навчаннях важку бронетехніку: "КрАЗ-Шрек", "КрАЗ-Фіону" та "КрАЗ-Халк", автоцистерну для перевезення питної води "КрАЗ-5233", ізотермічний фургон "КрАЗ-5401Н2".

Близько 150 сержантів, котрі з'їхалися з усієї України, у тому числі й зони АТО, уважно оглядали сучасні технічні зразки. Багато з них зізналися, що навіть не підозрювали, що в Україні виробляють таку потужну техніку, і що бачили нові "КрАЗи" вперше.

Дехто вже був знайомий зі "Шреком" та "Фіоною", проте відзначали, що в частинах та на передовій такої техніки одиниці, а стара вже давно вичерпала свій ресурс і більше знаходиться в ремонтах, ніж на завданнях.

Приємна оцінка військовими була на адресу малої бронетехніки - "Спартанів" та "Кугуарів", на долю яких припали перші дні бойових дій. Військові зізнаються, що через брак технічних засобів використовували ці машини далеко не за призначенням, бо роботи та завдань - через край, а виконати потрібно було будь-за що - наказ є наказ.

То ж і діставалось "Спартанам" та "Кугуарам": по вщент розбитим полям, знищеним дорогам, перевантажені екіпажем та амуніцією мала бронетехніка КрАЗ виїжджала на завдання за будь-яких обставин. Бійці зізнаються, що неодноразово товста броня рятувала їм життя під обстрілами.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".