ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більше ста полтавських поліцейських не пройшли атестацію

29 працівників оскаржили рішення атестаційної комісії в суді
Depo.
14 вересня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua
Більше ста полтавських поліцейських не пройшли атестацію
Більше ста полтавських поліцейських не пройшли атестацію

На Полтавщині в результаті проведення переатестації комісії прийняли рішення про пониження на посаді 215 правоохоронців, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на  Головний Полтавський.

 Як повідомив керівник управління кадрового забезпечення ГУНП Полтавщини Сергій Гаврик, станом на сьогодні атестаційні комісії прийняли рішення про невідповідність обійманим посадам і звільнення зі служби 108 правоохоронців, з них 29 працівників оскаржили рішення атестаційної комісії в суді. Зараз, за його словами, у провадженні окружного адмінсуду Полтави перебуває 30 адміністративних скарг, у 10 справах винесено постанови про задоволення позову, а в трьох випадках судові рішення допущені до негайного виконання. Також комісія прийняла рішення про пониження в посаді 215 працівників поліції. Але зараз всі ці судові рішення не набрали законної сили та оскаржуються ГУНП Полтавщини в Харківському апеляційному суді.

Згідно з даними управління, 397 осіб визнані такими, котрі відповідають обійманим посадам та заслуговують на підвищення. Саме ці працівники будуть призначені на посади тих керівників, які в результаті попередніх хвиль переатестації були звільнені.

Також сьогодні у Полтавській області стартує набір 49 дільничих офіцерів та 64 слідчих. Конкурс складається з декількох етапів, для кожного з яких встановлено прохідний поріг. Триватиме відбір 5 місяців. Під час навчання відібрані курсанти отримуватимуть стипендію.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на