Біля Полтавської ОДА мітингують "московські" попи

Поліція стала кордоном між сторонами, щоб не допустити сутичок

Depo.
18 травня 2017 12:15
ФОТО: depo.ua

18 травня під стінами Полтавської облдержадміністрації зібралися прихильники Української православної церкви Московського патріархату, яких звезли з усієї Полтавщини на акцію протесту проти законопроектів 4511 та 4128, голосування за які мають сьогодні відбуватися у Верховній Раді України. Про це написав у "Фейсбуці" депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук, повідомляє Depo.Полтава.

На сходах ОДА їх зустріли громадські активісти та представники Української церкви Київського патріархату. Правоохоронці стали між протилежними сторонами, щоб не допустити сутичок.

Полтавці коментують подію в соцмережах.

Нагадаємо, що 18 травня у Верховній Раді України має відбутися голосування за законопроекти №4128 ("Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо зміни релігійними організаціями підпорядкованості)" і №4511 ("Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою країною-агресором"), які, на думку керівництва УПЦ МП, є "абсолютно репресивними".

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава