ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Благодійний велопробіг "Схід-Захід" завітав до Полтави

Зустрічали мандрівників учасники ГО "Велополтава"
Depo.
13 серпня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, на 29-ий день велоподорожі мандрівники врешті дісталися до Полтави, передає Depo.Полтава з посиланням на "Новини Полтавщини".

Зустрічали учасників "Схід-Захід" велосипедисти ГО "Велополтава". Координатор мандрівки, учасник АТО Костянтин Самчук розповів, що ідея велопробігу через усю Україну з'явилася ще в часи перебування в зоні проведення антитерористичної операції.

Метою подорожі є збір коштів для бійців та родин загиблих на Сході. За словами координатора, у кожному місті їх зустрічають привітно та намагаються підтримати. У наметах ночували лише першої ночі, потім місцева влада дбала про веломандрівників і забезпечувала місцем для ночівлі. Костянтин Самчук також відзначив неабияку підтримку велосипедистів з боку Державної Служби Надзвичайних Ситуацій, яка у кожному місті надає підтримку, допомогу та місце для ночівлі.

У Полтаві учасникам велопробігу проведуть цікаву екскурсію містом та пропонують дещо змінити маршрут, завітавши на фестиваль "Борщик у глиняному горщику".

Нагадаємо, благодійний велопробіг розпочався 16 липня у місті Чоп Ужгородської області, а звершиться 24 серпня у селищі Мелове Луганської області.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.