У 2019-му в аеропорту "Полтава" приземлилися та злетіли понад 4 тисячі літаків
Полтавський аеропорт прийняв на 30,3% більше літальних апаратів, ніж у 2018 році
- Полтава
-
17 січня 2020 10:45

У 2019 році у аеропорту "Полтава" зафіксували 4121 злетів і польотів. Це на 30,3% більше, ніж у 2018 році. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України.
Найбільшу кількість злетів і посадок, здійснених українськими та зарубіжними авіакомпаніями, Украерорух забезпечив торік у таких аеропортах України: Київ (Бориспіль) – 111 667 (+14 % порівняно з 2018 роком), Київ (Жуляни) – 29 806 (-11,8 %), Львів – 19 334 (+24,2 %), Одеса – 17 265 (+8 %), Харків – 11 291 (+25,8 %), Дніпро – 6779 (+16,4 %), Запоріжжя – 5 914 (-7,5 %), Полтава – 4121 (+30,3 %), Херсон – 2872 (-12,7 %), Івано-Франківськ – 2288 (+8,6 %).
Нагадаємо, що у 2020 році на утримання аеропорту "Полтава" з обласного бюджету виділили 6 млн грн, але пасажирські рейси з летовища не здійснюватимуться.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що в аеропорту "Полтава", в рамках меморандуму про співпрацю з литовцями, збудують вантажний термінал. За словами директора аеропорту Володимира Окари, автопорт дозволить здійснювати вантажні перевезення, що є вигідним для інвесторів, і зможе взяти на себе ті вантажі, які йдуть на вантажний термінал в Борисполі. Під час будівництва терміналу литовці планують привести до ладу злітно-посадкову смугу, яку в майбутньому використають для пасажирських перевезень з аеропорту "Полтава".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:41Полтавський Парк Легенд подарує 10 квитків на знайомство із "живими" велетнями та тролями
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 12:48Під час комбінованого удару по Полтавщині було уражено газотранспортну та нафтопереробну інфраструктуру, - Міненерго
- 11:18Після російського обстрілу в Кременчуці знаходять нерозірвані касетні боєприпаси, — мер