ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Де засідатимуть депутати Полтавської облради, поки триває капітальний ремонт сесійної зали

У 2018 році, поки триватиме модернізація сесійної зали та системи голосування, засідання проводитимуть у селах

Depo.
13 лютого 2018 11:15
ФОТО: depo.ua

Вчора, 12 лютого відбулося засідання Полтавської облради, на якому розглянули варіанти місць проведення майбутніх сесій, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

На 2018 рік в обласному бюджеті закладені кошти на капітальний ремонт сесійної зали. Також система голосування вже тривалий час потребує модернізації, тому президія обласної ради вирішила перенести сесію.

Представники апарату облради розробили нову процедуру голосування, яка тимчасово замінить звичну систему. Відтепер голосування відбуватиметься за допомогою різних карток-бюлетенів "за", "проти", "утримався", "правки" тощо. Окрім того, цьогорічні сесії будуть тематичними, стосуватимуться здебільшого якогось із напрямків – екології, інфраструктури, чи іншої галузі, а проходитимуть у тому населеному пункті області, який найбільше потребує вирішення цієї проблеми.

Модернізація системи голосування передбачає певний час. Зараз виготовляється проектно-кошторисна документація. Повернутися до оновленої сесійної зали обіцяють одразу після закінчення ремонту, до кінця року.

Нагадаємо, відповідно до кошторису Полтавської облради на 2018 рік заклали кошти на ремонт і впровадження нової системи голосування -картками. Для цього повністю буде відремонтована Червона зала та кімната 422, де працюють комісії. Вартість ремонту – близько 5 млн гривень.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава