Через хвору на сказ лисицю у Миргороді оголосили карантин

Протиепізоотична комісія при Миргородській міськраді затвердила заходи та графік профілактичних щеплень домашніх і безпритульних тварин по мікрорайонах міста

Через хвору на сказ лисицю у Миргороді о…

На Полтавщині у Миргороді з 17 вересня оголосили карантин через виявлення захворювання на сказ у лисиці. Про це повідомили в Миргородській міській раді, пише Depo.Полтава.

Відповідне рішення ухвалила протиепізоотична комісія при Миргородській міськраді. Після досліджень, проведених лабораторією ветеринарної медицини, підтверджено, що тварина хворіла сказом. Комісія затвердила заходи щодо подальшого убезпечення території від поширення сказу та розроблено графік профілактичних щеплень домашніх і безпритульних тварин по мікрорайонах міста.

Нагадаємо, що 13 вересня, у Миргороді по вулиці Сорочинській була виявлена лисиця, яка мала хворобливий вигляд. Вона покусала трьох людей. Тварину знешкодили, її тіло направили для дослідження на наявність сказу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що за повідомленням ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ", у 2019 році випадків захворювань людей на сказ поки що не зареєстровано. Протягом першого півріччя по допомогу у медзаклади звернулися 1381 постраждалих від тварин, у т.ч. 11 – від скажених.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook